تبلیغات
دوچرخه و دوچرخه سواری (هیات دوچرخه سواری شهرستان مرودشت)
 

 

 

دوچرخه و دوچرخه سواری (هیات دوچرخه سواری شهرستان مرودشت)


 

شانزدهمین دوره تور بین المللی مازندران با شناخت نفرات و تیمهای برتر به پایان رسید.  
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه‌سواری، مرحله چهارم از شانزدهمین دوره مسابقات تور بین المللی دوچرخه‌‌سواری مازندران، در مسیر دو شهر چالوس به رامسر به مسافت 92 کیلومتر برگزار شد و در پایان مهر متشیان از ارمنستان با زمان 2 ساعت و 16 دقیقه و 10 ثانیه در سکوی نخست ایستاد.


پیام سعدی پور از تیم شهرکهای صنعتی همدان با چند صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول دوم و محسن پیری از تیم پتروشیمی تبریز نیز با چند صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر دوم در سکوی سومی ایستاد.
 در مجموع رده بندی انفرادی تور ( چهار مرحله ) این رقابت‌ها پیام سعدی پور از تیم شهرک های صنعتی همدان با زمان 6ساعت و 27دقیقه و51 ثانیه صدرنشین مسابقات و صاحب پیراهن طلایی تور شد.
در این رده بندی پس از وی، مهر متشیان از ارمنستان با زمان 6ساعت و 28دقیقه و 5 ثانیه در رده دوم قرار گرفت و سجاد هاشمی از تیم آرین سینای مازندران با زمان 6ساعت و 30دقیقه و 52 ثانیه  رتبه سوم را از آن خود کرد.
در رده بندی مجموع امتیازی این مسابقات هم پیام سعدی پور از تیم شهرک های صنعتی همدان با کسب 12 امتیاز  پیراهن سبز امتیازی را برتن کرد.
از سوی دیگر در مجموع رده بندی تیمی شانزدهمین دوره مسابقات تور بین المللی دوچرخه‌‌سواری مازندران، تیم پتروشیمی تبریز با زمان 19 ساعت و 14 دقیقه در رده نخست قرار گرفت.
تیم‌ شهرک‌های صنعتی همدان با زمان 19 ساعت و 14 دقیقه و 11ثانیه دوم شد و تیم آرین سینای مازندران با زمان 19 ساعت و 15 دقیقه و 41ثانیه سوم شد.
این رقابتها با حضور  55 رکابزن از تیمهای ارمنستان ، آذربایجان ، بحرین ، شهرک‌های صنعتی همدان ، پتروشیمی تبریز ، آرین سینای مازندران ، ادراه کل تربیت بدنی مازندران ، شهرداری مهریز یزد ، ترافیک تهران ، کوه شکن مازندران ، مس کرمان و شهر سالم مشهد به مدت 4 روز در مازندران در رده سنی جوانان برگزار شد
  نویسنده : ? تاریخ : جمعه 27 آذر 1388 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , bicycling.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com